7/24 | Acil Destek İhtiyacınızda Bize Ulaşabilirsiniz

Deyls Teknoloji

Bize Ulaşın

Bize websayfamızın iletişim bölümündeki formumuzdan, canlı sohbet aracından, email adresimiz veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bize sosyal medya platformları üzerinden ulaşabilir ve bizi takip ederek yenilikleri yakalayabilirsiniz.

[email protected]

+90 216 203 0121


Biz Kimiz?

Eşsiz uzmanlık ve yetkinliklerimizle, tüm bilişim teknolojileri sektöründe, önemli uzmanlıklarda danışmanlık veriyoruz.

Yalnızca bir danışmanlık firması değiliz, teknoloji ve global çözümler de üretiyoruz!

Hizmetlerimizde ve uzmanlık alanlarımızda her ne kadar profesyonel de olsak, gerçek anlamda amatör bir ruha sahibiz. Her birimiz heyecanla sevdiğimiz işi yapıyoruz. Bu nedenle ortaya güzel çalışmalar çıkarabiliyoruz. Sektörün içerisinde piştik, yetiştik ve her gün pişmeye de devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

Uzun yıllar önemli projelerde ve kurumlarda görev alan, kıymetli deneyim ve tecrübelere sahip uzman kadrosundan oluşuyoruz. Birçok sektörü deneyimledik ve birçok teknolojiyi, birbirinden farklı yüzlerce altyapıda kullandık. Tüm bu süreçte çevremizi ve ufkumuzu da genişlettik.

Kendimizi geliştirirken bir çok çalışma arkadaşımızı da yetiştirme imkanı elde ettik. Kendi branşlarında kıdemli uzmanlardan oluşan L1 seviye çekirdek kadromuz, L2 ve L3 seviyesinde orta düzey ve başlangıç seviyesi yetenekli ekip arkadaşlarımıza sahibiz. Ekip içi eğitimler ile kendimizi geliştirmeye de devam ediyoruz.

İç ve dış eğitimlerle kendimizi geliştirmeye devam ederken, dünya üzerindeki dinamikleri ve teknolojileri de yakından takip ediyoruz. Bir çok teknolojiyi ve uygulamayı; test etme, uygulama ve verim alma noktasında kendi laboratuvar ortamlarımızda inceliyoruz. Sonrasında iş birliği yaptığımız işletmelere destek olabiliyor ve tüm ihtiyaçlarına teknolojik çözümler üretebiliyoruz.

Misyonumuz

Teknolojinin doğru kullanılması, doğru çözümlerin uygulanması, teknolojiye ihtiyacı olan herkesin teknolojiden ve maliyetlerinden korkmaması için yola çıktık.

En iyi uzmanlığı ve teknolojileri, ihtiyacı olan herkese eşit ve eksiksiz olarak sunmayı görev ediniyoruz.

Vizyonumuz

Yeniliklerden korkulmaması ve yenilikçi düşünülmesi için yol göstermek.

Teknoloji ve mühendislik uzmanlığı ihtiyacına sahip tüm işletmelerin, baz alabileceği kalite standartlarını sunarak, bu konuda öncü ve örnek gösterilen konuma gelmeyi amaçlıyoruz.

Felsemiz

Yaptığımız işte en iyi olmak, işimizi doğru yapmak, doğru ilişkiler kurmak ve ihtiyaçlara gerçek anlamda çözüm üretmeyi felsefe edindik.

"Yenilikçi ve Dinamik Çözüm Merkezi" sloganımızın hakkını vermek için üst düzey çaba sarf ediyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Uzun yıllar bilgimizi ve tecrübelerimizi geliştirirken, çok iyi gözlem de yapabilme fırsatı bulduk. İşletmelerin doğru hizmet ve destek erişimlerinin olmadığını, bu süreçte zarar görebilecekleri problemler yaşadıklarını ve kendi içlerine kapanarak kendi problemlerine çözüm aradıklarını fark ettik…

İstenilen niteliklerde ve uzmanlıkta personellerin bulunmasındaki güçlükler, bulunan personellerin elde tutulma zorlukları, personel sirkülasyonları gibi sorunlarla, işletmelerin odaklarının ve zamanlarının kaybolduğunu gördük.

Bu noktadan yola çıkarak ve doğru hizmet, tam destek sağlayarak, işletmelerin ruhuna ve amaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Projelerden önce işletmelerin vizyon ve misyonlarına odaklanıyoruz, ekiplerini, ileri vadeli planlarını ve gerçekten ihtiyaç duydukları problemleri temel alıyoruz. Bu doğrultuda, ihtiyaçlar için anlık değil, gelecek dönemleri de planlayarak çözüm üretiyoruz.

Hizmetini ve danışmanlığını verdiğimiz her süreçte, işletmeleri rahatlatarak, odak ve zamanlarını işlerine ayırmalarını sağlıyoruz. Böylelikle, güvenli ve verimli bir altyapı imkanı sunarken, işlerin de büyümesinde etkili rol oynuyoruz.

Ne İstiyoruz?

Gelişmeleri ve yeni teknolojileri sürekli takip ediyoruz. Tüm yenilikleri projelerimize uyarlıyoruz, uyguluyoruz ve yönetiyoruz.

Aynı zamanda kendi teknolojilerimizi tasarlamak, daha önce yapılmamış projeleri gerçekleştirmek ve yenilikçi fikirleri hayata geçirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Paydaşlarımızı, iş birliği yaptığımız kurumları, tüm sektör çalışanlarını bilinçlendirmek, yeniliklere açık olmalarını ve farklı düşünmelerini sağlamak istiyoruz. Bu nedenle, uzman kadromuzla arka planda yenilikler üretiyoruz.

Eski zihniyetten, eski kural ve kaidelerden, yanlış alışkanlıklardan, prosedürel zorluklardan ve bir dolu yanlışlıklardan uzak bir sistematik kurgu inşa etme hayali kuruyoruz.

Sıradanlıktan ve alışıla gelmişlikten haz etmiyoruz. Farklı olmaya, farklı şeyler yapmaya ve iz bırakmaya özen gösteriyoruz. Tüm bunlar için de gerçekten çok çalışmak ve iyi şeyler yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz.

Biz harikalar yaratıyor, ezber bozuyoruz!

"İşletmelerin, kaliteli hizmete eşit ve doğru ücretlerle erişebilmesinin doğal hakları olduğunu savunuyoruz. Ne yazık ki kolay erişim sağlayamadıklarını da görüyoruz. Biz sektör içerisinde, işletmelerin bu haklarına erişebilecekleri ve daima daha iyisini isteyebilecekleri bir atmosfer yaratma çabasındayız.

Uygun imkanlara elde edilebilen doğru hizmetler ile gelişimi yakalayabilir, doğru iş birliği ve dostluklar kurabilir ve sürdürülebilir bir gelişim elde edebiliriz."

Eren Salih Pala
Çözüm Mimarı