Deyls Teknoloji

Bize Ulaşın

Bize websayfamızın iletişim bölümündeki formumuzdan, canlı sohbet aracından, email adresimiz veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bize sosyal medya platformları üzerinden ulaşabilir ve bizi takip ederek yenilikleri yakalayabilirsiniz.

[email protected]

+90 216 203 0121


Hizmetimizin
Kapasite Durumumu

Son Güncelleme: 04.12.2022

Her işletme gibi biz de sınırlı kaynaklara sahibiz.
Hizmetlerimizle ilgili kapasite durumumuzu aşağıda inceleyebilirsiniz, bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz.

  • Mevcut Kapasite

Kurumsal Eğitim Hizmetlerimiz, kapasitelerin dolması nedeniyle bir süre askıya alındı.

İşletmelere Özel
Branş Eğitimleri Veriyoruz!

Yalnızca işletmelere hizmet kapsamında, eğitim danışmanlığı faaliyetleri yürütüyoruz.

Kurumsal BT / IT Eğitimleri

Genel olarak faaliyetini yürüttüğümüz, kurumsal eğitim başlıklarımız;

DevOps Uzmanlığı ve Yönetimi

İşletme içerisinde doğru DevOps uygulanabilmesi kapsamında, uzmanlık boyutunda yöntem ve pratikler, kültürün oluşturulması, neler yapılması gerektiği ve daha fazlası ile ilgili geniş bir eğitim sürecini kapsamaktadır.

SecOps Uzmanlığı ve Yönetimi

Güvenlik/Network ve Sistem/Operasyon birimlerinin ortak bir şekilde doğru kurgu ve planlama ile geniş bir Güvenlik yönetimi sürecini oluşturması ve yönetebilmesi noktasında geniş bir eğitim sürecini kapsamaktaktır.

IT Uzmanlığı ve Yönetimi

IT Altyapısı yönetiminde, uzmanlık seviyesinde yeterli kabiliyetlerin kazandırılması, neler ve nasıl yapılacağı konusunda yöntem ve tekniklerin öğretilmesi ve daha fazlası ile ilgili geniş bir eğitim sürecini kapsamaktadır.

IT Sektörü Çalışanlarına
Özel & Bireysel Danışmanlık

Bireysel gelişimleri, ihtiyaç duyduğu uzmanlıklarda kendilerini pekiştirebilmeleri ve kabiliyet kazanabilmeleri adına, eğitim ve destek sürecini kapsayan bir eğitim programı sunulmaktadır.

Eğitim Süreçlerimiz

1

Analiz Süreci

İhtiyaçların, mevcut imkan ve şartların, gerçek gereksinimlerin ve istenenlerin analiz yapılmasını kapsamaktadır.

2

Planlama ve Süreç Tasarımı

Analiz sonucunda elde edilen veriler ışığında, detaylı bir şekilde destek ve eğitim sürecini planlanmaktadır.

3

Eğitim Süreci

Analiz, planlama süreçlerinin ardından, şartlara uyum sağlayarak, geniş bir eğitim sürecine başlanmaktadır.

4

Destek & Takip Süreci

Eğitim süreci sonrasında, uygulanan tüm eğitimlerin pekişmesinin ve destek noktasında gelen taleplerin takibi yapılmaktadır.

Önemli Bilgiler

Eğitim hizmetlerimizi nasıl ve neden veriyoruz, amacımız ve işlevlerimiz nelerdir gibi sorularımızın yanıtlarını inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Biz bir eğitim kurumu değiliz.

IT Danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında, işletmelerin dışarıdan bir desteğe ihtiyaçları olmadan, kendi içlerinde kendilerine yeterli olabilmeleri noktasında, besleyici ve geliştirici takviye eğitimleri sunuyoruz.

Bu nedenle bireysel bir eğitim modeli değil, işletmelere hitap eden bir eğitim programına sahibiz.

Örneğin; DevOps danışmanlık hizmetimizi kullanmayan işletmelere, "DevOps Uzmanlığı ve Yönetimi" ile ilgili bir eğitimi vermiyoruz. Benzer durum diğer hizmetlerimiz için de geçerlidir.

Eğitim danışmanlık hizmetlerimizi, diğer danışmanlık hizmetlerimizle bütünleşik bir şekilde veriyoruz. Aksi durumda bir eğitim programı başlatmıyoruz ve yürütmüyoruz.

Temel amacımız bir eğitim kurumu olarak hareket etmek değil. İşletmelerin dışa bağımlı olmadan da, gerçek uzmanlık seviyesinde bilgiye sahip olarak çalışmalarını sürdürebilmelerini amaçlıyoruz.

Hayır, herhangi belge, sertifika veya yeterlilik belgesi verilmemektedir.

Aksine eğitime dair belgenin veya sertifikanın, önemsiz olduğunu işletmelere anlatıyoruz. Örnek vererek açıklamamız gerekirse;

DevOps danışmanlık hizmetimizle birlikte, devops eğitimi verdiğimizi baz alalım. Biz danışmanlık hizmetimizle aslında yapılabilecek en iyi çalışmaları ortaya koyuyoruz. Akabinde eğitim talebiyle, bu çalışmaları nasıl yaptığımızı, neler yapılabileceğini, işletme personellerinin de nasıl yapılabileceğini öğrettiğimiz geniş bir eğitim sürecine giriyoruz.

Biz linux/windows nasıl kurulur ve kullanılır, Google Cloud nasıl kullanılır, Aws nasıl kullanılır veya jenkins sunucusu nasıl kurulur ve kullanılır gibi bir eğitim vermiyoruz.

İşletmeleri ve personellerini, internet üzerindeki makalelerden bulunabilecek bilgiler üzerinden değil, bulunamayacak bilgiler ile donatıyoruz, kurulum ve kullanımlarda uzmanlık seviyesinde nasıl düşünülmesi, hareket edilmesi, planlama ve tasarım yapılması gerektiği gibi noktaları gösteriyoruz.

Dolayısıyla bir sıfırdan biz uzman veya uzmanlık yaratmıyoruz, uzmanlığı bilgi ve beceriler ile pekiştirerek, tecrübelerimizle de besleyerek geliştiriyoruz. Ne yazık ki dünya üzerinde yaptığımız çalışmanın kıymetini yansıtabilecek herhangi bir sertifikasyonu bulunmuyor.

Tüm eğitim programlarımız, işletmelere ve ekiplere bütün olarak hitap etmektedir.

Bu eğitim programımız, işletme içerisinde bireysel olarak kendini geliştirmek isteyen it personelleri için geliştirildi.

Politikamız gereğince yalnızca işletmeler tarafından talep edilmeli ve çalışanlarını bireysel olarak kapsamalıdır.

Örneğin, bir ekip içerisinde kendini geliştirmek isteyen çalışan için özel bir talep edilebilir. İşletme içerisinde bulunan tek bir çalışan için talep edilebilir. Çok farklı bir şekilde, bizzat eğitim isteyen yöneticiler tarafından da talep edilebilir.

Tıpkı danışmanlık hizmetlerimizde yaptığımız, hizmetleri en küçük parçalara ayırarak erişebilirliği arttırmak gibi bu eğitim hizmetimizi de eğitime erişebilirliği arttırmak için tasarladık. Böylelikle işletmelere ve ekiplerine, bir bütün olarak eğitim alma zorunluluğunu kaldırarak, spesifik olarak bireysel eğitim de talep edebilme imkanı sağladık.

Fakat elbette, bu eğitim programımız da, danışmanlık hizmetlerimizin temini ile birlikte verilmektedir.

Sil baştan bir uzman veya uzmanlık yaratmıyoruz.

Mevcut uzmanlıkların üzerine bilgi ve tecrübelerimizi aktararak, yetenek ve kabiliyetleri geliştiriyor, bakış açısını değiştiriyoruz.

Ayrıntılı Bilgi için Bizimle İletişime Geçin

Detayları İnceleyin

Son Güncelleme Tarihi: 06.04.2022

# IT Uzmanlığı ve Yönetimi DevOps Uzmanlığı ve Yönetimi SecOps Uzmanlığı ve Yönetimi Bireysel IT Personel Eğitimi
Aralık-2022 Eğitim Programımız Dolu Eğitim Programımız Dolu Eğitim Programımız Dolu İletişime Geçerek Danışabilirsiniz
Ocak-2023 Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor
Şubat-2023 Eğitim Programımız Müsait Eğitim Programımız Dolu Eğitim Programımız Dolu İletişime Geçerek Danışabilirsiniz
Mart-2023 Eğitim Programımız Müsait Eğitim Programımız Dolu Eğitim Programımız Dolu İletişime Geçerek Danışabilirsiniz
Nisan-2023 Eğitim Programımız Müsait Eğitim Programımız Dolu Eğitim Programımız Dolu İletişime Geçerek Danışabilirsiniz
Mayıs-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz İletişime Geçerek Danışabilirsiniz
Haziran-2023 Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor Ara Dönem / Hizmet Verilmiyor
Temmuz-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz
Ağustos-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz
Eylül-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz
Ekim-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz
Kasım-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz
Aralık-2023 Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz Program için bilgi alabilirsiniz

Eğitim İçeriklerimiz

Eğitim içeriklerimizi güncelliyoruz. Kısa süre içerisinde aktif edeceğiz.

Eğitim Hizmetleri Ücretlerimiz

Eğitim hizmetlerimizi sunuyor, işletmeleri destekleyerek gelişime katkı sağlıyoruz.

Günlük Plan
Minimum 3 gün kullanılır.
Haftalık Plan
Minimum 1 hafta (5 gün) kullanılır.
IT Uzmanlığı ve Yönetimi 2.400 TL 10.800 TL
DevOps Uzmanlığı ve Yönetimi 3.200 TL 14.400 TL
SecOps Uzmanlığı ve Yönetimi 3.600 TL 16.200 TL
Bireysel IT Personel Eğitimi Bilgi alın Bilgi alın

DevOps, SecOps ve IT Uzmanlığı eğitimleri, minimum 3 kişi ve maksimum 20 kişilik kontejyan arasında sınırlıdır.
Günlük ve Haftalık eğitimler, günlük 4 saatlik programlar ile verilmektedir.
Günlük ve Haftalık planlarda, zaman kaynağı eğitimi talep edilen işletme için rezerve edilmektedir. Rezervasyon için minimum 2 ay öncesinden bilgi verilmelidir.