Deyls Teknoloji

Bize Ulaşın

Bize websayfamızın iletişim bölümündeki formumuzdan, canlı sohbet aracından, email adresimiz veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bize sosyal medya platformları üzerinden ulaşabilir ve bizi takip ederek yenilikleri yakalayabilirsiniz.

[email protected]

+90 216 203 0121


Neden Biz?

Çünkü biz işimizde, ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde çok iyiyiz!

Bilgi, beceri, yetkinlik ve tecrübelerimiz gibi eşsiz özsermayeye sahibiz.

Farklı Düşünüyoruz

Farklı düşünüyoruz, farklı görüyoruz, farklı çözüm üretiyor, farklı davranıyoruz…

Pire için yorgan yakıyoruz, gerek gördüğümüzde aynı heyecanla sil baştan başlıyoruz… “Çalışıyorsa dokunma!” mottosundan çok uzağız, çalışıyorsa daha iyi çalışması için kurcalamadık yer bırakmıyoruz.

Tek bir çözüme, yönteme veya çalışma biçimine bağlı kalmıyoruz.

Sektörde kabul görülen “BT çalışanı yatıyorsa sorun yoktur!” düşüncesinden çok uzaktayız. Zaman boşluğu varsa yenilik yoktur, yenilik yoksa gelişimden söz edilemez, gelişimin olmadığı noktada, fayda, heves ve heyecan yoktur!

  • Bilgi ve tecrübelerimizi saklamıyoruz, her bilgiyi ayrı maliyet kalemi olarak görmüyoruz.
  • Mükemmeliyetçi bakış açısına sahibiz.
  • Kolay yorulmuyoruz, yılmıyoruz ve asla pes etmiyoruz.
  • Yalnızca probleme ve çözüme odaklanmıyoruz. Çözümün uzun vadeli sürdürülebilirliği önceliğimiz.
  • Amatör bir ruhla, profesyonel hareket ediyoruz.
  • Ticari kaygılarla ve çıkar odaklı hareket etmiyoruz.

Farklı Görüyoruz

Çalışmaya başlamadan önce kafamızda daha önce tecrübe ettiğimiz yüzlerce senaryoyu canlandırabiliyoruz. İhtiyaçları iyi analiz ediyoruz, tüm sürecin nereden başlayıp, sürdürebilirliğinde nereye evrileceğini ve kısa zamanda tüm yol haritasını çıkarabiliyoruz.

Hangi aşamada hangi ihtiyaçların doğacağını, hangi evresinde ne gereksinimler olacağını, ilerideki gidişatını, çıkabilecek problemleri, eksikleri, dezavantajları.. tamamını önemli oranda, henüz çalışmanın en başında kestirebiliyoruz. Böylelikle çok daha az hata payı ve problem riskiyle çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz.

Bilgi, beceri ve tecrübelerimize, cesaret ve yenilikçi ruhumuzu da ekleyince, yol haritamızı, planlarımızı, rutinlerimizi ve operasyonlarımızı nokta atışı yönetebiliyoruz.

“Zaten bir çözüm var, yeni bir çözümü yeniden keşfetmeye gerek var mı?” gibi zararlı düşüncelere sahip değiliz. Kollarımızı sıvayarak yeni çözüm her neredeyse buluyoruz ve uyguluyoruz. İhtiyaçlara en iyi yanıt verebilmenin ve en doğru çözümleri bulup uygulamanın, başarının önemli adımlarından olduğunu çok iyi biliyoruz.

Sistematik Çalışıyoruz

Her proje ve çalışma öncesinde muhakkak standart olarak benimsediğimiz politikalarımızı uyguluyoruz. Bu nedenle hata payımızı ve ileride sorun yaşama ihtimalimizi büyük oranda azaltıyoruz.

Öncelikle etkili ve doğru bir analiz süreci yürütüyoruz. Yol haritamızı çıkarıyoruz, tüm adımları alt başlıklara bölüyoruz ve en küçük parçalara bölerek yönetiyoruz.

Her aşamayı paylaşıyoruz, bilgilendiriyoruz ve raporluyoruz. Düzenli ve rutin olarak kontrol, denetim ve takip edilebilmesi için kontrol listeleri ve prosedürler tasarlıyoruz.

Felaket senaryolarına, acil durumlara ve benzeri problemlere her an hazırlıklı oluyor ve provalar yapıyoruz. Sürekli test ediyoruz ve her problem senaryosuna özel çözüm adımları geliştiriyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Birçok teknolojiyi, teknolojik ürünleri, yenilikleri ve gelişimleri takip ediyoruz. Sürekli kendimizi güncelliyoruz ve dolayısıyla güncelliğimizi iş birliklerimizdeki projelerimize yansıtıyoruz.

Önemli toplulukların içerisinde yer alıyoruz ve üretim süreçlerine dahil oluyoruz. Ürünlerin, özelliklerin, teknolojik yazılımların ve daha fazlasının geliştirme süreçlerinde, henüz üretilme aşamalarında öğrenme ve gelişme imkanı buluyoruz.