7/24 | Acil Destek İhtiyacınızda Bize Ulaşabilirsiniz

Deyls Teknoloji

Bize Ulaşın

Bize websayfamızın iletişim bölümündeki formumuzdan, canlı sohbet aracından, email adresimiz veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bize sosyal medya platformları üzerinden ulaşabilir ve bizi takip ederek yenilikleri yakalayabilirsiniz.

[email protected]

+90 216 203 0121


Hizmetimizin
Kapasite Durumumu

Son Güncelleme: 04.12.2022

Her işletme gibi biz de sınırlı kaynaklara sahibiz.
Hizmetlerimizle ilgili kapasite durumumuzu aşağıda inceleyebilirsiniz, bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz.

  • Mevcut Kapasite

Yazılım Danışmanlığı hizmetlerimizde, yeni proje alımları kapasite nedeniyle askıya alındı.

Yazılım Danışmanlığı

..

Uzman kadromuzma profesyonel Yazılım Danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

Yenilikçi bakış açısıyla, performanslı ve sürdürebilir değerler üretiyoruz!

Profesyonel yazılım danışmanlığı hizmetleri veriyoruz!

Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Geliştirmek Bir Sanattır!

İleri seviye yazılım geliştirme hizmetleri sunarak ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz.

Yazılım Danışmanlığı konusunda üst düzey uzmanlık ve donanıma sahibiz. Sahip olunan bilgi birikimi ve bir çok sektöre dair edinilen tecrübelerle, eşsiz çözümler üretiyoruz.

Sürekli yenilenmeyi, güncellenmeyi ve tüm gelişmeleri takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Böylelikle farklı yazılım dillerine, metotlara, yöntemlere ve teknolojilere adapte olarak kolay uyum sağlayabiliyoruz. Yazılım destek hizmetlerimizle bütünleştirerek, tüm ihtiyaçlara çözüm üretebiliyoruz.

Deyls teknoloji bünyesinde, projelere, çalışmalara ve en önemlisi ortaya çıkan ürüne, değer gözüyle bakılmaktadır. Bu nedenle öncesinde ve sonrasında kıymetli olduğu bilinciyle hareket edilir.

Yalnızca tasarlamak, üretmek, yazmak ve uygulamak hedeflenmez. Tüm aşamalar planlanır, testler yapılır, çalışma üzerine farklı fikirler dahil edilerek en iyi yol ve çözüm saptanır.

Böylelikle en uygun ve ideal yazılım çözümleri bulunarak ve uygulanması amaçlanır.

Hiç bir teknik altyapı ve ekip gerektirmeksizin, tüm imkan ve olanakları tek bir merkezden karşılanmaktadır. Bu noktada doğru yazılım yönetim çözümleri ile zaman, maliyet ve performans avantajı gibi önemli imkanlar elde edilmektedir.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri
Yazılım Çözümleri

İlk etapta görüşme yaparak bilgileri topluyoruz.

Yazılım hizmetleri projesi özelinde ihtiyaçlar, yapılmak istenenler, hedefler, mevcut imkanlar ve birçok bilgi, gerekli aşamalarca sürecek görüşmeler ile toplanır.

Görüşme Yapılarak
Bilgilerin Toplanması

Topladığımız bilgileri analiz ederek, çözüm üretiyoruz.

Toplanan tüm veriler, mevcut imkanlar ve talepler doğrultusunda analiz edilir. Ek iyileştirme ve geliştirmelerle birlikte, en uygun ve ideal çözümler üretilir.

Analiz & Çözüm
Üretme Süreci

Analizlerimizi tamamladıktan sonra işletmelere sunuyoruz.

Bir kaç farklı formatta üretilen çözümler, raporlama formatında özel olarak sunulur. Sunum sonrasında mutabakat görüşmeleri yapılır.

Yapılan Analizlerin
Tamamlanması ve Sunumu

Bir çözümde karar verildikten sonra geliştirme planlamalara başlıyoruz.

Kararlaştırılan çözüm özelinde geniş bir yol haritası çıkarılır. Çıkarılan yol haritası altında proje en küçük parçalarına bölünerek, detaylı planlanır.

Detaylı Planlama

Planlamaların ardından geliştirme ve uygulama sürecine giriyoruz.

Planlama sonrasında geliştirme sürecine başlanır. Demo ortamında yapılan geliştirme her an kontrol ve müdahale edilebilir şekilde sürdürülür.

Geliştirme Süreci

Tüm süreçlerin tamamlanmasının ardından, işletmenin onayını alarak projeyi teslim ediyoruz.

Çalışmaların tamamlanması, onayların alınması sonrasında proje teslimi gerçekleştirilir. Ardından, belirlenen süre boyunca destek hizmeti verilir.

Projenin Teslimi

Yazılım Çözümleri

Yazılım danışmanlık hizmetleri süreci kaliteli başlangıç gerektirir. Geliştirme ve üretme taleplerine, işletmenin ihtiyaçları ve imkanları doğrultusunda, en uygun yazılım çözümleri üretilmektedir.

Yürütülen çalışmaların her bir aşaması ayrı planlanır, birebir görüşme ve çalışma temelli olarak ilerlenir. Yazılım destek hizmeti kapsamında analizlerin yapılması, rapor ve çözümlerin sunulması, karşılıklı onay ve teyit alınarak çalışmalar yürütülür.

Proje tabanlı çalışmalarda, yazılım hizmeti ile ilgili süreçlerin yönetiminde etkinlik ve verimlilik sağlanmaktadır. Projenin ilk fikir aşamasından, teslim aşamasına kadarki tüm akış, doğru teknik ve metotlarla yönetilmektedir.

İhtiyaç duyulması halinde, IT Danışmanlık Desteği kapsamında, yenilikçi ve dinamik it çözümleri üretilmektedir.

Daha ileri seviyede DevOps Danışmanlığı kapsamındaki hizmetlerimizle bütünleştirilerek, uç nokta Yazılım ve DevOps desteği verilmektedir. Ayrıca iyi bir DecSecOps kültürü oluşturmak için SecOps Desteği de verilerek, üst düzey sistematik bir it altyapısı oluşturulmaktadır.

Üst düzey yazılım çözümleri sunuyoruz.

Yazılım Hizmetleri

Hizmetlerimize dair detayları inceleyebilirsiniz.

Web Uygulama
Geliştirme

İhtiyaçlar paralelinde, doğru strateji, analiz ve planlama doğrultusunda, web tabanlı uygulamalar geliştirme yazılım hizmeti verilmektedir. Ürün ve hizmetlere dair uygulamalar, bireysel spesifikasyon içeren uygulamalar, kurumsal uygulamalar ve talep edilen her sektöre ve konuya dair uygulama çeşitleri geliştirilmektedir.

Mobil Uygulama
Geliştirme

Yazilim danışmanlık hizmetleri kapsamında, web tabanlı veya tamamen mobil tabanlı uygulamaları, üretme ve geliştirme faaliyetleri yürütülmektedir. Sektörel bazlı uygulamalar, kurumsal şirket uygulamaları, bireysel veya servis bazlı uygulamalar mobil üzerinde tasarlanmaktadır.

Entegrasyon ve Web
Servis Geliştirme

Web veya mobil uygulamalar ile bütünleşik bir şekilde çalışabilen, yardımcı veya ana rolü üstlenen servislerin veya entegrasyonların sağlanması hizmetleri verilmektedir.

Özel Yazılım
Geliştirme

İhtiyaçlar doğrultusunda, talep edilen herhangi konu ve özellikte, uygulama ve veri modellemesi yapılarak yazılım desteği verilmektedir.

Yazılım Dönüşüm
Hizmetleri

Mevcut uygulama ve geliştirme ürünlerinin, daha güncel, özellikli ve sürdürebilir bir yapı ile dönüşüm hizmetleri verilmektedir.
Mimarinin, tasarımın, analizin, dil seçiminin ve daha bir çok önemli konu başlığının tekrar düzenlenerek, en üst düzeyde taleplere ve ihtiyaçlara yanıt verilmesi sağlanmaktadır.
Bu çalışmalarda uygulama ve veri modellemeleri de yapılarak beslenmekte ve en efektif çözümler üretilmektedir.

Yazılım Denetim
Hizmetleri

Geliştirme süreçlerinde doğru kod yazımı, ideal yöntem ve tekniklere uyumu, yazılım yönetim danışmanlığı güvenliği, gelişimi ve tutarlılığı gibi bir çok konuda özel denetim hizmeti verilmektedir.

Teknik Destek
Hizmetleri

Geliştirme süreçleri öncesinde, geliştirme sırasında veya sonrasında, yazılım yönetimi, teknik destek ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

DevOps Desteği

Tüm süreçlerin DevOps süreçleri ile kalıcı olarak bütünleştirilmesi ve devam ettirilebilmesi adına yazılım danışmanlık desteği ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Yazılım Hizmeti Detayları

Yazilim danışmanlık hizmetlerimize dair detayların önemli bir bölümünü aşağıda inceleyebilirsiniz.

Daha fazlası ve merak ettikleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Mimari Tasarım & Planlama

Mimari tasarımların ve desenlerin belirlenmesi, kurgu ve planlanlamaların yapılması, yol haritalarının ve alt başlıkların çıkarılması gibi önemli birçok noktada hizmet verilir.

IaaS, SaaS ve PaaS
Tabanlı Geliştirme Çözümleri

Projeler, uygulamalar veya süreçler, belirlenen mimari ve kurgularla, hedeflenen çalışma modeli doğrultusunda geliştirilir.

B2B, B2C, C2C,
Portal ve Crm Çözümleri

Birbirinden farklı bir çok uygulama tabanında, yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri verilir.

Anahtar Teslim Hizmet

İhtiyaç ve talepler doğrultusunda, uygulamanın tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması, çalışabileceği tüm teknik alt yapının kurulumu, yönetimi ve desteği hizmetleri, bütün bir paket olarak sunulur.

Yazılım & Sistem
Veri Modellemesi Desteği

Hedeflenen geliştirme ürünü kapsamında, mevcut rakip ve örnek uygulamaları detaylı analiz edilerek, uygulamaya, sisteme veya verilere dair modelleme hizmeti verilir.

Doğru Teknoloji
Dil Seçimi Desteği

Doğru teknolojilerin ve sürdürebilirlikte verimli olan yazılım dillerinin seçiminde destek verilir. Projenin ve tüm bileşenlerinin gelecek temelli olması sağlanır.

Barındırma ve Yönetim Hizmetleri

Geliştirilen ve ortaya çıkarılan ürüne dair, hiç bir teknik alt yapı gerekmeksizin, it alt yapılarında problemsiz ve kesintisiz çalışabilecek şekilde, tam kapsamlı kurulum ve destek hizmetleri verilir.

Demo Çalışması

Talebe, imkanlara ve karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak, geliştirme sürecinin henüz başındayken, birlikte yakın çalışılır. Talep edilen çalışmaya dair demo hazırlanarak sunum yapılır.

Fonksiyonel Testler ve Yük Testleri

Geliştirme sürecinin her aşamasında, talep edilen özellikleri baz alarak fonksiyonelite testleri yapılır. Aynı zamanda kapasite ve performans tespiti için yük testleri gerçekleştirilir.

Hibrit Çalışma Modeli

Proje ve çalışmalarda, uzaktan, kullanıcı lokasyonu veya her iki metotda çalışma desteği ile hibrit çalışma modeli sunulmaktadır. Böylelikle tüm süreç birlikte ilerletilerek, maksimum performans elde edilmektedir.

DevOps - DevSecOps Desteği

Yazılım geliştirme sürecinde, sonrası ve sürdürebilirlik planlamasında, DevOps & DevSecOps pratikleri ile birlikte entegrasyonlar yapılır. Böylelikle ekipler ideal yazılım döngüsüne ve işleyişine sahip olur.

IT Destek Hizmetleri Desteği

Yazılım süreçleriyle birlikte genel BT işleyişi ve yönetim süreçlerine de, profesyonel it çözümleri üretilerek destek verilir. Geliştirme döngüsü ve içerisinde bulunan altyapı bir bütün olarak ele alınarak yönetilir.